Dana 25. novembra 2024. godine, na Institutu za ortopediju Banjica, potpisan je Memorandum o saradnji između Saveza farmaceutskih udruženja Srbije (SFUS) i Italijanskog udruženja bolničkih farmaceuta (SIFO). Memorandum su potpisale prof. dr Branislava Miljković, ispred Saveza farmaceutskih udruženja Srbije i dr Piera Polidori, ispred Italijanskog udruženja bolničkih farmaceuta. Ovaj Memorandum je potpisan na godinu dana i predstavlja ozvaničenje već uspostavljene saradnje bolničkih farmaceuta Srbije i Italije koja se odvijala tokom prethodnih godina i omogućava njen nastavak u formalnom kontekstu.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Potpisivanje Memoranduma o saradnji između Saveza farmaceutskih udruženja Srbije(SFUS) i Italijanskog udruženja bolničkih farmaceuta (SIFO)
- Dusan Crnogorac
- 27 novembra, 2024
- 9:00 am
Vamtam
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Održan Osmi simpozijum bolničkih farmaceuta Srbije
20. maja 2026.
Nema komentara
Osmi Simpozijum bolničkih farmaceuta Srbije sa međunarodnim učešćem, održan 15-16. maja 2026. godine u Beogradu, okupio je bolničke farmaceute i stručnjake iz sveta i Srbije

Sastanak sekcije za dijetetiku i sanitarnu hemiju
18. maja 2026.
Nema komentara
Drage koleginice i kolege, Obaveštavamo vas da će se stručni sastanak Sekcije za dijetetiku i sanitarnu hemiju Saveza farmaceutskih udruženja Srbije održati u utorak, 2.

Osmi simpozijum bolničkih farmaceuta – 15. i 16. maja u Beogradu
12. maja 2026.
Nema komentara
Sekcija bolničkih farmaceuta Srbije organizuje Osmi simpozijum bolničkih farmaceuta Srbije sa međunarodnim učešćem, koji će biti održan 15. i 16. maja 2026. godine